S vaší podporou nám vše jde lépe!

Každá členka, každý člen APODAC komunity se počítá – jedině spolu to dokážeme! Změna porodní péče se neodehraje přes noc a neuděje se sama.. bude výslednicí všech těch malinkých, větších a největších krůčků a kroků.. díky, že do toho jdete s námi! Členský příspěvek je nastaven na 100czk/měsíc (tj.1200czk/rok) – to, aby se mohl přidat úplně každý, kdo cítí, že má rozšíření porodní péče o porodní domy a centra SMYSL!

Pojďte do toho s námi!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem reakce na Vaši nezávaznou přihlášku k podpoře. Více viz Zásady ochrany osobních údajů.

Pokud jsou vám naše postoje a záměry sympatické, staňte se naším členem podporovatelem. Jako člen podporovatel se v pravidelném newsletteru dozvíte, jak pokračuje naše mise (samozřejmě, budete-li si chtít s námi newsletterovat 🙂 a k uhrazenému členskému příspěvku každý rok dostanete milou pozornost. Pokud však chcete přispět k novým možnostem českého porodnictví jiným způsobem než členstvím, můžete pravidelně či jednorázově přispět na aktivity APODAC finančním darem, na který Vám rádi vystavíme daňové potvrzení.

Víte o někom, kdo by v našich kruzích neměl chybět? Chcete nás podpořit osobně? Ozvěte se nám na info@apodac.org a zapojte se do našeho týmu!

Proč se stát členem podporovatelem

Podporujete vznik porodních domů dle standardů WHO a MUNet? Chcete podpořit rozvoj českého porodnictví správným směrem? Vytváříme nepřehlédnutelnou zájmovou skupinu, přinášíme do českého porodnictví možnost volby a ceníme si každého našeho podporovatele na misi ke svobodě – společně můžeme nabídnout ženám v ČR více možností špičkové a bezpečné porodní péče!

Neboť kde není možnost volby, tam není svoboda.

Dokumenty ke stažení

Jak se stát členem podporovatelem

Přečtěte si stanovy APODAC a etický kodex a ujistěte se, že jsou s vámi v souladu. Pokud ano, nabízíme Vám možnost stát se členem podporovatelem APODAC.

Členové podporovatelé APODAC jsou oprávněni:

  • Získávat informace o aktivitách spolku.
  • Být voleni do orgánů spolku.
  • Podílet se na činnosti spolku.
  • Obracet se na orgány spolku s návrhy, připomínkami a podněty k činnosti spolku.
  • Podporovat spolek šířením dobré pověsti o spolku a jeho činnosti, finančně̌ i materiálně.

Minimální doporučená výše příspěvku je nejméně 1.200,- Kč/kalendářní rok, maximální výše není omezená. Pokud by i částka 1200 byla moc vysoká, lze se domluvit na pravidelných příspěvcích 100,- Kč/měsíc.