Staňte se členem

Pokud jsou vám naše postoje a záměry sympatické, staňte se členem podporovatelem Asociace pro porodní domy a centra, z. s. Podpoříte Asociaci i naše záměry vaším členstvím. Pokud však chcete přispět k novým možnostem českého porodnictví jiným způsobem, můžete pravidelně či jednorázově přispět na aktivity APODAC finančním darem (rádi Vám vystavíme daňové potvrzení).

Případně nám můžete doporučit spolupráci s někým, kdo by v našich kruzích neměl chybět.

Chcete-li nás podpořit, ozvěte se nám na info@apodac.org a zapojte se do našeho týmu. 

Proč se stát členem

Cítíte také, že by se i v České republice mohlo nabídnout ženám v rámci porodní péče celkově více? Chybí vám možnost volby? Podporujete vznik porodních domů dle standardů WHO a MUNet? Pak vítejte mezi nás. Jedna z cest, kterou můžete podpořit vaše přání, je stát se členem podporovatelem Asociace pro porodní domy a centra, z. s., a dát tím najevo, že těch, kdo vnímají propast mezi nabídkou porodní péče ve vyspělých zemích a v České republice, už dávno není málo.

Tím, že se stanete členem podporovatelem v Asociaci pro porodní domy a centra, z. s.,  podporujete také rozvoj českého porodnictví správným směrem. Pokud spolu s vámi vytvoříme nepřehlédnutelnou zájmovou skupinu, můžeme přinést do českého porodnictví možnost volby. Víme, že nikdy není pozdě dělat věci lépe. A nic nám nebrání v získávání know-how od těch, kteří dělají věci jinak se stejnými nebo lepšími výsledky.

Přijměte pozvání mezi ty, kdo chtějí víc. I vaše členství podporovatele může dodat Asociaci větší váhu. I váš dobrovolný členský příspěvek umožní další aktivity vedoucí ke společnému cíli: Nabídnout ženám v ČR více možností špičkové a bezpečné porodní péče. Neboť kde není možnost volby, tam není svoboda.

Vaše rozhodnutí stát se členem podporovatelem fakticky napomáhá změně, která je smyslem existence Asociace pro porodní domy a centra.

Velmi si vážíme toho, že jste navštívili stránky Asociace pro porodní domy a centra, která usiluje o rozšíření českého porodnictví o další modely péče. Pokud vás naše postoje, záměry či realizované projekty zaujali natolik, že se k nám chcete přidat, je jasné, že jdeme správnou cestou. 

Dokumenty ke stažení

Jak se stát členem

Pokud jste zde, je jasné, že i Vy cítíte tu příležitost, díky které se může české porodnictví posunout blíže evropským standardům.

Přečtěte si stanovy APODAC a etický kodex a ujistěte se, že jsou s vámi v souladu. Pokud ano, nabízíme Vám možnost stat se členem – podporovatelem APODAC.

Členové podporovatelé APODAC jsou oprávněni:

  • Získávat informace o aktivitách spolku.
  • Být voleni do orgánů spolku.
  • Podílet se na činnosti spolku.
  • Obracet se na orgány spolku s návrhy, připomínkami a podněty k činnosti spolku.
  • Podporovat spolek šířením dobré pověsti o spolku a jeho činnosti, finančně̌ i materiálně̌.

Výše ročního členského příspěvku je zcela dobrovolná a je na vašem uvážení. Doporučená výše příspěvku je nejméně 1.200,- Kč/rok, maximální výše není omezená.

Kontaktní formulář

Pokud jste se rozhodli stát členem podporovatelem v APODAC z.s., děkujeme.

Pošlete nám prosím své kontaktní údaje, ozveme se vám. Děkujeme, že podporujete vznik porodních domů a center v ČR.

Leave this field blank

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem reakce na vaši přihlášku. Více viz Zásady ochrany osobních údajů.