Staňte se naším členem!

Každá členka, každý člen APODAC komunity se počítá – jedině spolu to dokážeme! Změna porodní péče se neodehraje přes noc a neuděje se sama.. bude výslednicí všech těch malinkých, větších a největších krůčků a kroků.. díky, že do toho jdete s námi!

Členský příspěvek je nastaven na 1200CZK/rok – to, aby se mohl přidat úplně každý, kdo cítí, že má rozšíření porodní péče o porodní domy a centra SMYSL!

Pojďte do toho s námi!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem reakce na Vaši nezávaznou přihlášku k podpoře. Více viz Zásady ochrany osobních údajů.

Pokud jsou vám naše postoje a záměry sympatické, staňte se naším členem podporovatelem. Jako člen podporovatel se v pravidelném newsletteru dozvíte, jak pokračuje naše mise (samozřejmě, budete-li si chtít s námi newsletterovat 🙂 a k uhrazenému členskému příspěvku každý rok dostanete milou pozornost. Pokud však chcete přispět k novým možnostem českého porodnictví jiným způsobem než členstvím, můžete pravidelně či jednorázově přispět na aktivity APODAC finančním darem, na který Vám rádi vystavíme daňové potvrzení.

Víte o někom, kdo by v našich kruzích neměl chybět? Chcete nás podpořit osobně? Ozvěte se mi na lenka@apodac.org a zapojte se do našeho týmu!