Vánoční benefiční aukce fotografií spuštěna.

17.11. – 29.11.2023

S Vaším úspěšným nejvyšším příhozem darujete dobrou porodní zkušenost a navíc získáte kvalitní emocemi prodchnutou uměleckou fotografii z limitované edice, které do dobročinné vánoční aukce věnovala ukrajinská organizace Social Health Fund jako poděkování za pomoc, kterou od českých dárců a dárkyň dosud ukrajinské ženy obdržely.

Jmenuji se Nastya Ivashchenko a jsem fotografka z Charkova. Válka se s námi nemazlila…

Teď nastal čas, kdy i já mohu přispět. Projekt „Savci“ spojuje mou osobní cestu a příběhy žen bojujících o právo na kojení a spokojený porod a mě těší, že zrovna mé fotografie ukrajinský Social Health Fund vybral.

„The birth of a child is a mystery that nature gave to humanity. Women in all locations on the planet equally become vulnerable at these moments.“

„The success of the civilized world consists in the fact that it is possible to provide women with support and protection during the sacrament of giving birth to a new human. The Ukrainian Social Health Fund is honored to buttress the projects of the NF Propolis33 which enable women to birth children healthily. We support all women, regardless of their origin. On this occasion, we present a collection of photographs by Anastasia Ivashchenko to raise funds for projects aiding women in the Czech Republic in return for the huge favors and help we have gotten from Lilia Khousnoutdina and all Czech people. For us, this is an opportunity to do something really useful for our host country, to support the development of the nation’s health and the protection of women’s rights. The global 16 Days Against Violence campaign in November reminds us that we must help women every day and stand in solidarity for this cause. Therefore, we proposed to contribute to the NF Propolis33 projects by means of the Christmas charity auction of artistic photographs, whose proceeds will make it possible to support women in dire need every day.“

Svitlana Tavantseva, Social Health Fund, CEO

Straight to the auction

„I met Svitlana twenty months ago for the first time. She came to our home as a war refugee with her kids and the old mum. I did not know who they were or what they went through but I knew that I was not helping them but helping myself. Helping me to cope with the paralysing fear of not doing anything in the face of totally absurd act of injustice, terror and violence imposed on Ukraine by Russia. That bravery, calmness and cordiality of Svitla amids their life struggles will stay with me forever. I am proud to have called her my dear friend since then and wish her the best in her endeavours with reclaiming the mission of her Social Health Fund!“

Lenka Laubrová Žirovnická, APODAC, CEO

Pár informací o Vánoční benefiční aukci

Celkem 18 originálních fotografií

Profesionální tisk, rozměry fotografií 60x90cm. Limitovaná edice moderních emotivních fotografií uznávané ukrajinské fotografky.

Podpora českých žen, projektů týkajících se reprodukce a dalších

Vybrané prostředky budou použity na podporu kontinuální péče porodní asistentkou pro ženy, které si ji kvůli své tíživé situaci nemohou dovolit a další projekty NF Propolis.

Aukční síň i pořadatel realizují aukci zdarma

Velký dík NF Propolis 33 za realizaci aukční výstavy, tisk fotografií a propagaci. Děkujeme též aukční síni Livebid.cz, která tuto aukci technicky umožnila.

Velké díky Vám všem.

proč to děláme a proč chceme vaši podporu a pomoc

„Každé ženě náleží dobrá porodní zkušenost nehledě na místo a způsob porodu.“

Lenka Laubrová Žirovnická

výkonná ředitelka APODAC

proč

Ochutnávka fotografií z cyklu „savci“

60 x 90 cm, gatorfoam deska s laminací

Buďte vánočním zázrakem pro ženy v tísni

Návod jak můžete vydražit krásnou fotografii

Běžte na aukční server livebid.cz

A dejte se do toho!

Víme, že jeden doprovod k porodu spolu s předporodní a poporodní péčí vyjde pro jednu ženu na 17.000CZK, tak to pojďme dopřát co nejvíce ženám, které by jinak zůstaly bez pomoci.

jdu na aukci

Zaregistrujte se na livebid.cz

Registrace Vám umožní se zúčastnit aukce. Přihoďte libovolnou částku, ze které pak 100 % poputuje přímo k ženám. Adresná podpora konkrétním ženám, tak jak to NF Propolis umí.

Zaregistruji se

Vyberte si fotografii a přihoďte

Do 29.11. 22:00 můžete v klidu přihazovat a těšit se z dobrého výsledku – čím více prostředků se sejde, tím více žen dostane podporu a pomoc v nejkřehčím období života. Vlastní rychlá aukce položky po položce začne v 23:00

jdu podpořit ženy