Ať stojí!

Kampaň „Ať Stojí!“ – porodní domy a centra je kampaň, která kromě jiného pomohla přivést politickou veřejnost ke konstruktivní debatě, je osvětovou mediální kampaní. 

♥ CHCI PŘISPĚT ♥

Tuto mediální kampaň podpořili mnohé osobnosti jako např.: Taťána Gregor Brzobohatá, Ondřej Brzobohatý, Bára Poláková, Pavel Liška, Tamara Klusová, Tomáš Klus, David Koller, Lenka Dusilová, mnoho dalších a další dále přibývají. Podpořte i Vy!

Přejeme si zdravou a kvalitní péči v porodních domech a centrech pro ženy a děti v ČR.

Ať stojí! je projektem APODACu powered by NF Propolis.

Porodní domy a centra jsou běžně dostupným druhem péče ve vyspělých státech západní Evropy. V České republice porodní dům dosud žádný nestojí. Po dlouhých letech snah vznikají první porodní centra v rámci nemocnic. Přejeme si zdravou a kvalitní péči v porodních domech a centrech pro ženy v ČR, a proto jsme oslovili známé osobnosti, aby tuto zprávu šířily spolu s námi v osvětové mediální kampani Ať stojí!

Kampaň „Ať Stojí!“, v rámci níž byly osloveny známé osobnosti i široká veřejnost, aby podpořili šířit tuto jinak ve vyspělých západních zemích běžnou variantu péče, obsahuje i petici, skrze níž je stále možné tuto ideu podpořit. Kampaň byla podpořena více než 5500 podpisy. 

I Vy můžete podepsat a podpořit vznik porodních domů a center podpisem petice na stránkách petice.com